Hakkımızda

Kaliteli Ürünlerle Ülkenin Lider Firmasıyız.

Can Makina

CANMAKİNA Olarak biz ; iş yaşamına , ilk defa 1984 yılında İstanbul’da CAN MAKİNA KALIP SANAYİ ismiyle ; 1 adet 80’lik torna tezgahı ve 1 adet matkap, 50 m2 küçük bir atölyede başladık. 1985 yılında ikinci üniversal torna tezgahını üretim hattına kattık ve imalat gücümüzü arttırdık. Dönemin zor ve sıkıntılı geçen yıllarında alanımızda tecrübemizi arttırarak imalat parkına yeni makineler kazandırdık. Firmamız o yıllarda gereken yetişmiş eleman ihtiyacını, kendi bünyesinde yetiştirdiği teknik elemanlarla giderdi. O yılarda üretilen ve bu yıllarda üretimde kullanılan makineler hala hazırda bize önemli referanslar sağlamaktadır. 1991 yılında, deneyim ve birikimlerin verdiği cesaretle üretim seklimizi daha profesyonel hale getirdik. Alanımızda büyük bir başarıya imza attık ve bunun haklı gururuyla birlikte , bünyemizde çalışan donanımlı teknik personele verdiğimiz önemin sonucu olduğunun farkındaydık.

Misyonumuz

Sanayi alanında ilerlemenin sıklıkla teşvik edildiği bu dönemde işgücünün en akıllıca değerlendirilmesi için üzerine düşen görevi yerine getirmeyi borç bilen, yenilik ve gelişimi hedefleyen firmamız; sektöre her dönem yeni bir makine kazandırmak konusunda öncülük etmiş , AR-GE kadrosuyla sınırları zorlayıp devrim niteliğindeki ” UÇAN BORU” Polisaj makinesi geliştirmiştir. Bu Proje için TÜBİTAK dan destek almakta , sektöre bir büyük adım daha atmaya hazırlanmaktadır. Tıpkı ; daha önce Türkiye’de bir ilk olup Havlupan Zımparalama ve Havlupan Moplama makinesi üretimini imalatını gerçekleştirerek; diğer bütün makine ve ürünlerini de polisaj & zımparalama sanayisine hediye ettiği gibi.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası işbirliği fırsatları değerlendiren, dünyada saygın, bölgesinde lider ve sektöre yönlendirici bir kuruluş olmak için emin adımlarla araştırmacı takipçi gelişime açık bir kadro kurduk yönettik ve destekledik. İşinin ehli kadromuzla birlikte ; Kendimize Uluslar arası kalite standartları çerçevesinde, verimlilik, bilgi birikimi ve ileri teknoloji kullanımı ile rekabet avantajı yaratırken; kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerlemekte ve şu an finansal açıdan güçlü bir yapı ile ulusal ve uluslararası pazarlara zımparalama ve havlupan makinalarını sunmak konusunda emeklerimizin karşılığını aldık , taktirler topladık referanslar
elde ettik.
Mükemmel Seçim

Neden Bizi Seçmelisiniz

ekip

Destek

Destek ve tavsiye ekibimiz, müşterilere her zaman yürekten yardımcı oluyoruz.
destek

Profesyonel Ekip

Mühendislerden oluşan bir ekip ve son derece uzmanlaşmış işçilerle, ürettiğimiz ürünlerin son derece kaliteli olmasını sağlıyoruz.
yuksek-teknoloji

Yüksek Teknoloji

Her zaman akıllı, yüksek teknolojiye sahip modern ekipman ve makinelerle çalışıyoruz.
1
Çalışan Makina Adetimiz
1
Ülke
1
Şirket
1
Müşteri